Contact Info

Hotus

Nursing Research Foundation sr (NRF)

Asemamiehenkatu 2, 00520 Helsinki

Address:

Kellosilta 5, kävelytasanne
hotus@hotus.fi
Seuraa meitä Twitterissä: @HotusFI

Company ID:
2072531-6

Research Director Arja Holopainen, TtT

Puh: +358 44 529 0058
arja.holopainen@hotus.fi

Researcher Anne Korhonen, TtT

Puh: +358 44 529 0047
anne.korhonen@hotus.fi

Researcher Hannele Siltanen, TtM, TtT-opiskelija Puh: +358 50 527 7433
hannele.siltanen@hotus.fi
Researcher Ashlee Oikarainen, TtM, TtT-opiskelija Puh: +358 50 505 7586
ashlee.oikarainen@hotus.fi
Administrative Assistant Elina Lagus
Puh: +358 44 529 0048
elina.lagus@hotus.fi

Oops! We could not locate your form.


Location